Iedzīvotāji veido savu vidi

Apstiprināti 26 mazo grantu projekti

Ir noslēgusies gadskārtējā Preiļu novada pašvaldības un Līvānu novada pašvaldības mazo grantu projektu konkursa vērtēšana.

Projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” šogad tika iesniegti 38 projektu pieteikumi, apstiprināti – 26 projekti. 18 projekti Preiļu novadā par kopējo finansējumu 11568,05 EUR apmērā un 8 projekti Līvānu novadā par 4797,82 EUR. Preiļu novadā varēja piešķirt finansējumu lielākam pretendentu skaitam kā plānots, jo ne visi iesniedzēji projektā paredzēja maksimālo atļauto finansējuma summu 700,00 EUR, kā arī bija naudas atlikums no pagājušā gada. Arī Līvānu novadā visi projekti neparedzēja maksimālo pieejamo finansējumu, tāpēc varēja apstiprināt vairāk pieteikumu, tomēr uz nākamo gadu paliks neiztērēti 102,18 EUR.

Projektus vērtēja komisija, kuras sastāvā bija četri Viduslatgales pārnovadu fonda uzraudzības padomes apstiprināti komisijas locekļi, projektus vērtēja arī katras pašvaldības pārstāvis. Vērtēšana notika pēc administratīvajiem, kvalitātes un finanšu kritērijiem, kuri uzskaitīti projektu konkursa nolikuma 32. un 34. punktos.
Komisija ņēma vērā, lai finansējums tiktu piešķirts gan pilsētām, gan pagastiem, tomēr izšķiroša bija atbilstība vērtēšanas kritērijiem.

2024. gadā savas ieceres varēs īstenot 13 biedrības un 13 iedzīvotāju iniciatīvas grupas.

Apstiprinātie projekti Preiļu novadā šeit:

Apstiprinātie projekti Līvānu novadā šeit:

Konkursu “Iedzīvotāji veido savu vidi” organizē un projektu ieviešanu administrē nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” par Preiļu novada pašvaldības un Līvānu novada pašvaldības piešķirtajiem līdzekļiem.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums