Jaunumi

Erudīcijas spēle “Zināšanu labirints“

Šīs labdarības erudīcijas spēles pamatideja pārņemta no Alūksnes- Apes fonda kolēģiem, kur līdzīga spēle veiksmīgi norisinās jau vairākas sezonas. Par komandu dalību maksām tiek īstenotas daudz un dažādas jaukas iedzīvotāju idejas un vajadzības Pagājušā gada beigās mūsu fonda pārstāvji ar savu komandu viesojās Apē, lai gūtu pieredzi pasākuma organizēšanā. 

Pirmā erudīcijas spēle notiks 3. martā Preiļu Kultūras namā plkst 13.00. Spēlei paredzētas 10 kārtas. Katrā kārtā 7 jautājumi par dažādām tēmām ar ierobežotu laiku atbilžu sniegšanai. Spēlē jāpaļaujas vien uz savām zināšanām un veiksmi, jo palīglīdzekļu izmantošana netiks atļauta. Komandas vēlams veidot 3 līdz 5 cilvēku sastāvā, iekļaujot tajā ne tikai dažāda vecuma, bet arī ar dažādu interešu un zināšanu līmeņu dalībniekus. Individuālajiem dalībniekiem ir iespēja pieteikties spēlei Atvērtajā komandā.

Komandām noteikta dalības maksa- ziedojums vismaz 15 EUR.  Saziedotie līdzekļi šoreiz tiks novirzīta Preiļu pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa” āra rotaļlietu iegādei.

Sīkāka informācija pa telefoniem 29287410 - Artis, 28370261- Irēna. Pieteikšanās līdz 28. februārim e- pastā vlpf@inbox.lv . Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums un skaits, kontaktinformācija (tel. nr., e-pasta adrese). Izņēmuma gadījumā var pieteikties arī pa iepriekš minētajiem telefoniem.
Aicinām darba kolektīvus , draugus, radus, paziņas un visus interesentus veidot savas komandas un pavadīt pēcpusdienu interesantā, draudzīgā un erudītā vidē. Ierašanās Preiļu Kultūras Namā no plkst. 12.30.Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Labdarības akcija "Piepildīt sapni - 6"

Mēs katrs sapņojam. Sapņo lieli, sapņo mazi. Sapņo aizvērtām acīm, sapņo atvērtām acīm. Vai jūs zinājāt, ka sapņi ir jāizsaka skaļi un bieži, tikai tad ti

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums