Projektu programma

Dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ingato” paveiktais projektā “Labestības un atbildības skoliņa- atbildīgas attieksmes veidošana pret dzīvniekiem”

Pateicoties nodibinājuma „ Viduslatgales pārnovadu fonds” atbalstam un Līvānu novada pašvaldības finansējumam, biedrība “Ingato” realizēja kādu sen lolotu sapni!
Kopš dibināšanas brīža dzīvnieku aizsardzības biedrība “Ingato” nodarbojas ar atbildīgas attieksmes veidošanu, pamestu un klaiņojošu dzīvnieku problēmu aktualizēšanu sabiedrībā. Paralēli šiem pasākumiem biedrība nodarbojas ar sabiedrībā aizvien lielāku popularitāti un atbalstu guvušo pieredzi sniegt pagaidu mājas bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem un pamestiem dzīvniekiem (kaķiem), nodrošinot visu nepieciešamo palīdzību un aprūpi līdz brīdim, kamēr šādiem dzīvniekiem tiek atrastas jaunas mājas un saimnieki.

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par pamestu dzīvnieku problēmām un mācītu atbildīgu attieksmi pret dzīvniekiem, biedrība “Ingato” pievērš lielu uzmanību sabiedrības izglītošanai, īpaši pievēršoties bērniem un jauniešiem, lai viņiem ieliktu pareizus pamatus atbildīgai attieksmei pret dzīvniekiem.

Nodibinājuma „ Viduslatgales pārnovadu fonds” mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi – 2017” bija lieliska iespēja, lai biedrība pietuvotos savam mērķim par atbildīgas attieksmes pret dzīvniekiem veidošanu bērniem. 

Biedrības “Ingato” realizētā projekta “Labestības un atbildības skoliņa- atbildīgas attieksmes veidošana pret dzīvniekiem” mērķis bija radīt labestības un atbildības skoliņu bērniem.

Projekta “Labestības un atbildības skoliņa- atbildīgas attieksmes veidošana pret dzīvniekiem” uzdevumi: 

● labiekārtot telpas biedrības aprūpē esošo kaķu pagaidu mītnē;
● brīvprātīgi iesaistīt bērnus un jauniešus telpu labiekārtošanas darbos;
● izgatavot speciālus telpu labiekārtošanas elementus un priekšmetus, kas atvieglotu plānoto bērnu un dzīvnieku kontaktēšanos, aprūpi paredzamajās brīvprātīgajās vizītēs, kā arī atrisinās sanitāros apstākļus šādu vizīšu laikos;
● izglītojošu un izzinošu pasākumu organizēšana bērniem un jauniešiem, tādējādi liekot pamatus pareizai un atbildīgai izpratnei par atbildību pret dzīvniekiem.

Projekta ietvaros tika izgatavoti dažādi speciāli telpu labiekārtošanas elementi un priekšmeti, kas atvieglo paredzamo bērnu un dzīvnieku kontaktēšanos, aprūpi paredzamajās brīvprātīgajās vizītēs. Pateicoties meistaram galdniekam Kasparam Kančam tika izgatavoti šie speciālie telpu labiekārtojuma elementi, kas patīk ne tikai bērniem, bet arī kaķiem tie patīk!

Pateicoties SIA “RSB Projekts”un personīgi Sandim Butānam biedrība tika pie krāšņām krāsām, kas palīdzēja kaķu pagaidu mītnes telpas pārvēst krāsainā piedzīvojumā!

Pateicoties gan Līvānu 1. vidusskolas skolotājas Anitas Strodes un viņas audzināmās 4.a klases iniciatīvai un palīdzībai, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem Aijai un Andrejam Pastariem, Svetlanai un Aleksandram Nikitiniem, Marinai Mironovai un Mārītei Bubjanei biedrības aprūpē pagaidu mājās esošo kaķīšu mītnes telpas ieguva krāsainas pasakas izskatu! Savukārt ar Aijasun Andreja Pastaru palīdzību, tika izgatavots brīnišķīgs aktivitāšu koks kaķiem, kas lieliski iederas pārvērtības piedzīvojušajās pagaidu mājās nelaimē nonākušiem kaķīšiem!

Darbs pie projekta  “Labestības un atbildības skoliņa- atbildīgas attieksmes veidošana pret dzīvniekiem”  bija spraigs un intensīvs visas vasaras un rudens garumā, taču ieguldītais darbs ir to vērts! Darbs pie šī projektiņa ir ļāvis biedrībai saprast savas iespējas un nospraust jaunus mērķus.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Labdarības akcija "Piepildīt sapni - 6"

Mēs katrs sapņojam. Sapņo lieli, sapņo mazi. Sapņo aizvērtām acīm, sapņo atvērtām acīm. Vai jūs zinājāt, ka sapņi ir jāizsaka skaļi un bieži, tikai tad ti

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums