Bumbu Rallijs

Notiks labdarības bumbu rallijs

Pēc divu gadu pārtraukuma Vidusltgales pārnovadu fonda komanda ir priecīga paziņot – šogad Preiļu pilsētu svētku laikā notiks slavenais Labdarības bumbu rallijs.

Labdarības bumbu rallijs ir izklaidējošs un azartisks veids ziedot labdarībai, pašam laimējot balvas.

Bumbu rallija dalībnieks nopērk biļeti par 2 EUR, saņem savu unikālo bumbas numuru, kas ļauj izcīnīt balvu. Rallija dienā visas numurētās bumbas startē īpaši ierīkotā trasē. Bumba ir finišējusi, kad tā ir tikusi pāri noteiktajai līnijai. Ja bumba ir nonākusi galā viena no pirmajām, dalībniekam ir iespēja tikt pie balvas. Balvu fonds ir visai iespaidīgs - tās ir dāvanu kartes no uzņēmumiem, individuālajiem komersantiem, kultūras iestādēm, kā arī dažādas mantiskās balvas. Lai palielinātu izredzes tikt pie balvas, var pirkt vairākas biļetes – pērkot 3 biļetes maksā tikai 5 EUR.

Savukārt visa par biļetēm ietirgotā nauda tiek novirzīta Preiļu un Līvānu mūzikas un mākslas skolas audzēkņu stipendijām. Tā ir tradīcija, ko Viduslatgales pārnovadu fonds īsteno jau septīto gadu. Šo gadu laikā esam varējuši atbalstīt aptuveni 200 bērnu, kas apgūst kādu mūzikas vai mākslas novirzienu. Stipendijas tiek maksātas vienu reizi gadā – uzsākot jauno mācību gadu. Vidēji gadā to saņem ap 12 Preiļu un 12 Līvānu novada jaunie talanti. Jo lielāki ziedojumi, jo varam paplašināt stipendiātu loku.

Paralēli krāsaino bumbu rallijam, notiks arī lielo ziedotāju Lielo ūdensbumbu rallijs. Uzņēmumi, kas ziedos vismaz 150,00 EUR, piedalīsies cīņā par vērtīgu balvu sava uzņēmuma darbinieku vai komandas izklaidei vai saliedēšanai.

Labdarības bumbu rallijs notiks Preiļu svētkos, sestdien 20. augustā plkst. 15:00 Preiļu parka estrādē.

Labdarības bumbu biļetes var iegādāties Viduslatgales pārnovadu fondā Preiļos, Tirgus laukums 1. Biļetes meklējiet Preiļu un Līvānu novadu pasākumu laikā. Bet visaktīvākā tirgošanās būs pilsētas svētku laikā Preiļos 19. un 20. augustā. Būs iespēja tikt pie savas laimīgās biļetes pat tieši pirms pasākuma.

Labdarības bumbu ralliju finansē Sabiedrības integrācijas fonds no LR Kultūras ministrijas piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Par iespēju ziedot no uzņēmuma interesēties 27130411 vai bumburallijs@inbox.lv


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums