Bumbu Rallijs

Noslēgušās Viduslatgales pārnovadu fonda labdarības akcijas

Preiļu pilsētas svētkos 20. augustā noslēdzās divas apjomīgas Viduslatgales pārnovadu fonda īstenotās labdarības akcijas.

Jau devīto gadu noritēja akcija bērniem ar īpašām vajadzībām “Piepildīt sapni”. Ar divdesmit četru individuālu ziedotāju un SIA “Vicars” atbalstu pusgada laikā sarūpējām dāvanas piecpadsmit Preiļu un Līvānu novada bērniem. Četri zēni tika pie jauniem velosipēdiem, pārējiem kas nu kuram – futbola bumba, batuts, mūzikas centrs, skapis, šūpuļdīvāns, telefons, dators un pat ceļojums. Trīs bērniņu sapnis saistījās ar veselību uzturošām lietām.

Akcijas noslēgumā bērni ar ģimenēm tika aicināti uz pasākumu, kur satikās ar Daugavpils dzīvnieku mīļotāju centra suņiem un viņu saimniekiem, kā arī dabūja lielu saldumu tūtu un citus kārumus, medu, nelielu suvenīru un basketbola bumbu no mūsu atbalstītājiem SIA “Maxima Latvija”, SIA “TU Lauki”, SIA “Glear”, SIA “Skrīveru saldumi”, Gunta Skuķa un Ilzes Plataces, Līgas Grigas, Ināras Indrikovas un Ineses Šukstas.

Savukārt Labdarības bumbu rallijs ir atraktīvākā un masveidīgākā Viduslatgales pārnovadu fonda labdarības akcija, kas notiek jau kopš 2015. gada. Akcijas mērķis ir piesaistīt ziedojumu Preiļu un Līvānu mūzikas un mākslas skolu audzēkņu atbalstam.

Šogad akcijas noslēgums notika divās daļās – uzņēmēji, kas ziedoja 150,00 EUR, sacentās par uzvaru kāpjot ūdensbumbās. Ziedotāji bija SIA “MVS+”, SIA “Himalayan International”, SIA “Animāls P”, SIA “Zelta zeme”, SIA “Rudzāts” un IK “Sinčuks”. Sacenšoties sīvā cīņā uzvaras laurus plūca IK “Sinčuks”, taču pie balvām tika visi.

Galvenais pasākums notika Preiļu estrādē, kur krāšņā straumē ripojot sacentās ap 1000 bumbām. Balvu fondā bija četrdesmit piecu uzņēmumu, zemnieku saimniecību un mākslinieku dotās dāvanu kartes un dāvanas. Pie balvām tika 70 rallija dalībnieki. Pirmo trīs finišā nonākušo bumbu īpašnieki saņēma arī uzņēmuma “Bite” speciālās balvas.

Labdarības bumbu rallijā piesaistītais ziedojums ir 1768, 80 EUR. Jau septembrī notiks stipendiju piešķiršana abu kaimiņu novadu talantīgajiem bērniem.

Viduslatgales pārnovadu fonds izsaka pateicību ikvienam, kas ar savu ziedojumu tuvina labdarības mērķu sasniegšanu! Labdarībā ir kopienas spēks.

Labdarības akcijas finansiāli atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no valsts piešķirtajiem budžeta līdzekļiem.


  
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums