Bumbu Rallijs

Labdarības bumbu rallijs 2019


Atraktīvākais un masveidīgākais labdarības pasākums jau pēc mēneša!

Preiļu novada svētku ietvaros 17.augustā plkst. 15.00 visi aicināti pulcēties uz Labdarības bumbu ralliju. Pirms tam gan jāiegādājas loterijas biļete ar savu bumbas numuru. To varēs izdarīt pasākuma dienā, bet Fonda telpās jau nedēļu agrāk. Visi saziedotie līdzekļi pēc Bumbu rallija tiks novirzīti piecu novadu – Preiļu, Aglonas, Riebiņu, Vārkavas un Līvānu talantīgo bērnu atbalstam mūzikas, mākslas un sporta izglītībai. Veiklāko bumbu īpašnieki tiks pie mūsu atbalstītāju balvām-dāvanām un dāvanu kartēm. Labdarības akcija vieno un iepriecina visus, - gan tos, kas pērk bumbas, gan tos, kas atbalsta ar balvām – jo visi to dara labdarības mērķa vadīti. Šogad jau otro gadu notiks arī Lielo labdarības bumbu rallijs. Ko tas nozīmē? Uzņēmumi, zemnieku saimniecības, organizācijas, iestādes ir aicinātas ziedot labdarībai, iegādājoties “lielo bumbu” par 150 EUR, kas piedalās atsevišķā rallija posmā. Arī te veiklāko bumbu īpašnieki iegūst balvu-komandas vai kolēģu saliedēšanai kopīgā atpūtas pasākumā.
Labdarības bumbu rallijs ir iespēja ziedot, neuztverot to kā pienākumu, bet gūstot patiesu prieku spēlē un gandarījumu gan dot, gan saņemt!

Mūsu atbalstītāju loks jau tagad ir plašs:

Orange Bowling, Zvaigzne ABC, Salang-P, Axel, Z/S Kalnaviņi, “Vietējā Latgales avīze”, Raivo Andersons (keramika), Piedzīvojumu taka “Tarzāns”, Kristīne Stašulāne (skaistumkopšana), Inita Vilka (glezniecība), Miniatūrā Leļļu karaļvalsts, Preiļu un Riebiņu Tūrisma informācijas centrs, frizētavas Preiļos, kafejnīca “Pampūkas”, kebabnīca “Hasans”, “Paul Hartmann AG”, Sintija Logina (porcelāns), Sātys, veikals Akcents, Kristīne Nicmane (keramika). Un tas vēl, protams, ir tikai sākums!!!

Ja gribi atbalstīt talantīgos bērnus, ziedojot Labdarības bumbu rallijam, raksti vlpf@inbox.lv vai zvani 28399197 Evijai Caunei

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv