Bumbu Rallijs

Bumbu rallijs labdarībai

Lieliskas ziņas! Šogad labdarības akcijā "Bumbu rallijs" ir savākts 2921,00 EUR liels ziedojums . Tas ir par 1153,00 EUR vairāk kā pagājušajā gadā.Milzīgs PALDIES visiem ziedotājiem, jo tā ir jūsu labā griba atbalstīt labdarības iniciatīvu un jūsu uzticēšanās mums - akcijas rīkotājiem.

Nauda tiks novirzīta Preiļu un Līvānu novadu bērnu un jauniešu - mūzikas un mākslas skolu audzēkņu stipendijām. Stipendiju pasniegšana notiks 7.09. Preiļos un 14.09. Līvānos.

Galveno balvu saņēma meitene Rasa no Preiļiem, taču viņa, padomājusi, turpat uz vietas estrādē atteicās no balvas, dodot priekšroku kādā no aploksnē noslēptām balvām. Pēc noteikumiem, balva pāriet OTRĀS vietas ieguvējam. Šorīt sazvanījām Indru, kuras biļete ar numuru 33 pienāca finišā otrā. Indra nebija klāt pasākumā, bet ļoti laimīga atnāca pēc balvas šodien. Apsveicam un vēlam, lai labi ripo!

Balvas saņēma 30 dalībnieki, kuri bija uz vietas, pārējos aicinām pēc balvām nākt uz biroju. 

Lielu pienesumu stipendiju fondam deva 8 uzņēmēji, kuri ziedoja 150,00 eur vērto "lielo bumbu". MVS+, Himalayan International, IK Sinčuks, Animāls P, Rudzāts, Zelta Zeme, Renārs Valdonis un Vicars; pie tam SIA "Vicars" noziedoja divas "lielās bumbas".

Esam gandarīti, ka mūsu ziedotāji ir ne tikai devīgi un labsirdīgi, bet arī sportiski. 20. augustā plkst. 11:00 aicinājām mecenātus volejbola laukumā, lai sacenstos neparastā spēlē - volejbola bumbas vietā tika servēta ūdensbumba. Uhhhh, tā nu gan bija atlantu cīņa! Sarkaniem vaigiem un mirdzošām acīm cīnījās trīs komandas; pirmās vietas laurus plūca SIA Himalayan International komanda, dāvanā saņemot mūsu atbalstītāju Žubītes Virtuve dāvanu kartes 100 eur kopsummā. Otrajā vietā ir IK Sinčuks, dāvanā saņemot Līvānu kultūras centra dāvanu kartes, trešajā vietā SIA MVS+, kas saņēma dāvanu kartes no Latgales vēstniecības GORS.

Milzīgs paldies uzņēmējiem, kuri saprot labdarības būtību kopienas spēka vairošanai! 

Sakām PALDIES akcijas atbalstītājiem, kas deva dāvanu kartes un dāvanas balvu fondam! Mūsu akcijas labdari:

Akcents, Līvānu ķiploks,  Piece Of Touch,  Liepkalni maiznīca,  Jašas podi, Kaķu Sēta, Pludmales kafejnīca "Pampūkas", Obelisk Farm, Latgales piens, Z/s "Salenieki", Rasa Botanicals, Preiļu novada pašvaldība, Līvānu novads, Inita Vilka, Vietējā Latgales Avīze, Latgales vēstniecība GORS, Vīngliemežu Audzētava, Līgas darinājumi, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Rēzeknes Ausmeņa Kebabs, SkaistumaStudija LiepuZiedi-Lilita Kivleniece, Anna Gribuste Izglītības un inovāciju centrs LoDe, Daugavpils Piedzīvojumu Parks "Tarzāns", Laboratorios BABÉ Latvija, Raivo Andersons, Somersēta kafejnīca Aglonā, Bite Latvija ,Līvānu peldbaseins UPE, Līvānu novada kultūras centrs, Līvānu stikls,  Volmārcentrs, Skaistuma Studija-Anete Tauriņa, Iluta Greiža, Žubītes virtuve, BeFlora, ZS "Kalnaviņi",ZS Kotiņi, SIA VEKTOR, Resurss Plus , SIA, Veikals Gailguri ,Aira Upeniece, Jersikas Čipsi, Nester Custom art gallery, Z/s "Tūmeņi", SIA SAL PLUS, Picu Bode, Hartmann Moli Care, Eau Thermale Avene, SPA Laba sajūta, Gunta Skuķa un Ilzes Plataces bišu saimniecība, Burgērija, veikals "Aleksandra" Preiļos, SIA Rudzāts, SIA Animāls P, SIA MVS+, Himalayan International SIA, SIA Vicars, SIA Zelta Zeme, IK Sinčuks Renārs Valdonis.

Labdarības akciju "Bumbu rallijs" finansiāli atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no LR Kultūras ministrijas piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākuma tehnisko varējumu nodrošināja Preiļu novada pašvaldība.

Viduslatgales pārnovada fonda labdarības darbu pastāvīgi atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums