Brīvprātīgais darbs

Vairāk nekā šķiet


Elīnas Volontes brīvprātīgā darba pieredze Viduslatgales pārnovadu fondā

“Viduslatgales pārnovadu fondā bija mana pirmā brīvprātīgā darba pieredze. Es sapratu, cik daudz darba jāiegulda svētku sagatavošanā (bumbu rallijam-bumbiņu mazgāšana numurēšana, aplokšņu sagatavošana, trases sagatavošana) un cik ātri tie paskrien, bet sniedz gandarījumu, ka darbs nav bijis velti, jo par saziedoto naudu atbalstīja talantīgus bērnus.

Uzzināju, ka ir Fonds, kurš palīdz grūtībās nonākušiem cilvēkiem. Fondā var iesniegt projektus, ja es vēlos uzlabot savu vidi Kā arī to, ka tiek rīkoti labdarības pasākumi, lai atbalstītu mūzikas un mākslas skolu audzēkņus, studējošos jauniešus, tādējādi mudinot viņus atgriezties dzimtajā novadā.

Es ieteiktu citiem iesaistīties brīvprātīgajā darbā, jo tas sniedz vairāk nekā pirmajā mirklī šķiet, un ko tādu nevar nopirkt par naudu. Tā ir ļoti laba iespēja iegūt jaunus draugus un nodibināt kontaktus, darīt ko nebijušu un, manā gadījumā, arī būt ārpus ierastās vides, sabiedrībā.”

Elīna veica brīvprātīgo darbu Nodarbinātības valsts aģentūras Jauniešu garantijas atbalsta pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” ietvaros no 2019. gada jūlija līdz novembrim.

Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina ikvienu, kas jūt aicinājumu vai kam ir interese pamēģināt brīvprātīgā darbu, nākt uz Fondu un kopīgi atrast abām pusēm saistošākas sadarbības formu.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums