Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgo pieredze labdarības organizācijas darbā

Šovasar labdarības akcijas “Bumbu rallijs” īstenošanā tika piesaistīti divi brīvprātīgie darbinieki Toms un Karīna. Abi jaunieši tirgoja bumbu rallija biļetes, palīdzēja balvu piesaistīšanā un noformēšanā, biļešu reģistrācijā un datu apkopošanā.

Karīnai šī ir otrā reize brīvprātīgajā darbā. Viņa jau agrāk bija iesaistīta Preiļu novada svētku pasākumos, kad tika organizēts starptautiskais Autorleļļu festivāls. Karīna zināja Viduslatgales pārnovadu fondu, ar ko organizācija nodarbojas. Arī iepazīstot organizācijas darbu “no iekšpuses” lielu pārsteigumu nav bijis.

Tomam šī ir pirmā brīvprātīgā darba pieredze. Toms gan zināja šo to par bumbu ralliju jau agrāk – līdzīgs pasākums tiek organizēts arī viņa dzimtajā Kuldīgā. Jaunietis atzīst, ka tā arī iztēlojies labdarības darba organizēšanu un var teikt, ka viņam tas šķiet interesants un aizraujošs darbs.

Abi jaunieši apliecināja, ka noteikti citiem rekomendētu veikt brīvprātīgo darbu, jo tā ir gan interesanta pieredze, gan arī veids, kā lietderīgi pavadīt brīvo laiku.
Brīvprātīgie darbojās projekta “Iedzīvotāju iesaiste labdarībā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums