Brīvprātīgais darbs

Alīnas Nesterenko pieredze brīvprātīgajā darbā

Alīna Nesterenko 2022. gada vasarā ieradās Preiļos ar ģimeni no kara postītās Ukrainas. 2023. gada pavasarī-vasarā Alīna darbojās Viduslatgales pārnovadu fondā kā brīvprātīgā Sabiedrības integrācijas fonda projektā Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/050/46 un  Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība" ESF projekta "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" ietvaros.

"Mana pirmā darba pieredze šeit bija brīvprātīgais darbs labdarības organizācijā  "Viduslatgales parnovadu fonds ". Strādājot fondā, uzzināju, ka šī organizācija palīdz talantīgiem jauniešiem, bērniem ar īpašām vajadzībām, bērniem no manas valsts, organizē dažādus labdarības pasākumus. Es vēlos teikt lielu paldies personīgi par svētkiem, kas tika organizēti bērniem no Ukrainas,jo tas ir prieks un atbalsts, kas viņiem ir vajadzīgs nepazīstamā valstī. Manuprāt, brīvprātīgais darbs ir ļoti svarīgs. Un šeit strādājot, redzēju, cik daudz līdzjūtīgu un laipnu cilvēku, kuri ar savu atbalstu ir gatavi piedalīties dažādās akcijās. Strādājot šeit, es paplašināju savu sociālo loku, ieguvu jaunas paziņas un atradu draugus. Atmosfēra kolektīvā ir ļoti draudzīga un patīkama, kā mazā ģimenē, kurā vienmēr palīdzēs un pamudinās."


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums