Projektu programma

Atjaunots Priežmalas pamatskolas sporta laukums

Priežmalas pamatskolas skolēnu vecāku iniciatīvas grupa piedalījās nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonda” mazo grantu projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi – 2017” un ieguva finansiālo atbalstu projektam “Priežmalas pamatskolas sporta laukuma atjaunošana” 543 EUR apmērā.

Projekta īstenošanas rezultātā tika atjaunotas un nokrāsotas brīvdabas vingrošanas iekārtas, kā arī demontētas un novāktas vecās un bīstamās. Tika atjaunots basketbola laukums, iegādāti futbola vārtu un volejbola tīkli, salabots un nokrāsots slidkalniņš, atjaunota atpūtas soliņu virsma un izveidota šķēršļu josla un smilšu kaste, atjaunots skrejceliņš. Vecāki strādāja brīvdienās, iesaistot darbā arī esošos un bijušos skolēnus. Diemžēl šis vasaras laika apstākļi traucēja veikt darbus ieplānotajā laikā, kā arī izmantot atjaunotā laukuma piedāvātās iespējas.

Tomēr gan pašiem projekta īstenotājiem, gan skolēniem un skolotājiem bija gandarījums un sajūsma par padarīto, jo visi plānotie mērķi un uzdevumi tika īstenoti - sporta laukuma teritorija tagad ir droša vide bērniem, tā ieguva spilgtas krāsas, kuras piesaista visu iedzīvotāju uzmanību. Ar nepacietību gaidīsim nākamo vasaru, lai izbaudītu sportošanas prieku!
Pateicība nodibinājumam “Viduslatgales pārnovadu fonds” par iespēju uzlabot un labiekārtot apkārtējo vidi, realizēt ieceres. Paldies arī Aglonas novada domei par finansējumu!
Milzīgs paldies Karīnas Bogdanovas vadītājai vecāku iniciatīvas grupai par ieguldīto darbu, līdzfinansējumu degvielas iegādei un aktīvu līdzdalību skolas dzīvē!

Skolas direktore Sandra Rakova

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Noslēdzies Mazo grantu projektu konkurss „Iedzīvotāji veido savu vidi- 2018”

   Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” kopā ar Aglonas, Līvānu, Preiļu un Vārkavas pašvaldībām Mazo grantu projektu konkursu „Iedzīvot

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums