Apsveikumi

Turamies gaismas pusē!


Lai paliktu stipri garā, mums jāmācās ieraudzīt gaismu pat vistumšākajā naktī, saskatīt spožas zvaigznes melnās debesīs.

Viduslatgales pārnovadu fonda komanda šogad pārliecinājās, ka cilvēku vēlme darīt labu un atbalstīt labdarību nav mazinājusies. Tieši otrādi, kopā ar ziedotājiem esam varējuši sniegt atbalstu daudziem. 2020. gadā ir piešķirtas stipendijas 37 studentiem, 18 skolotājiem, 28 mākslas, mūzikas un sporta skolu audzēkņiem, sniegts atbalsts 22 bērniem ar īpašām vajadzībām, vienai ģimenei nelaimē, divām personām cīņā ar smagu slimību, piešķirts finansējums 28 iedzīvotāju iniciatīvām - projektu īstenošanai.

Šogad arī mēs esam atbalstīti – ir palielinājies atbalsts no Borisa un Ināras Teterevu fonda, ieguvām EEZ un Norvēģijas valsts finansējumu stratēģiska projekta ieviešanai turpmākiem trim gadiem. Esam varējuši paplašināt darbinieku komandu un nostiprināt Fonda veiktspēju; esam ieguvuši jaunus sadarbības partnerus. Tas viss ir nostiprinājis pārliecību, ka laiki var būt dažādi – vieglāki vai grūtāki, bet cilvēku labā griba ir izšķiroša, kā mēs tos dzīvosim. Un mūsu labā griba ir labu domāt, labu darīt, labo vairot.


Pateicamies mūsu lielākajiem ziedotājiem: Daumantam Pfafrodam SIA “The Light Guide Optics International”, Pēterim Romanovskim SIA “Līvānu kūdras fabrika” un SIA “Hansahold”.

Pateicamies uzņēmējiem, kas atbalstīja mūsu labdarības akcijas un stipendiju programmas: TU Lauki, SIA Glear, SIA Sencis, SIA Maxima Latvia, SIA RIMI Latvia, SIA Axel, SIA Volmārcentrs, kafejnīcai Pampūkas, SIA Sefner-INTERNATIONAL, SIA A.S.N., SIA VICARS, ZS Dižozols, Gunta Daugavietei, kā arī Preiļu NVO centram.

Paldies 47 individuālajiem ziedotājiem un tiem daudzajiem cilvēkiem, kas devuši savu ziedojumu kastītēs. Pateicamies Fonda darbības atbalstītājiem un sadarbības partneriem: Borisa un Ināras Teterevu fondam, Aktīvo iedzīvotāju fondam, Preiļu novada domei, Līvānu novada domei, Vārkavas novada domei, Aglonas novada domei un ģimeņu atbalsta centram “Puķuzirnis”.

Lai sirds ir karsta un laba, lai prāts ir skaidrs, lai dienas ir gaišas un lai gada izskaņa dod cerību!

Viduslatgales pārnovada fonda valdes locekle Evija Gurgāne

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums