Aktīvo iedzīvotāju fonds

Ziedotāju aplis noslēdzies

4479,00 eur - tāda ir ziedojumu kopsumma, ko mums par visiem izdevies savākt 3 lielisku ieceru atbalstam.

30. marta pasākumā "Ziedotāju aplis" Preiļu restorānā pulcējās vairāki desmiti labas gribas ļaudis no Preiļu un Līvānu novadiem, lai uzklausītu ideju autorus un sniegtu savu ziedojuma artavu kā apstiprinājumu un labvēlību visām trim iecerēm. Taču ziedojuma summu veido ne tikai pasākumu dalībnieku ieguldījums, bet arī to ziedotāju, kas bija atbalstījuši ar pārskaitījumu jau pirms pasākuma.

2123 eur lielu ziedojumu piesaistīja zirga galvu atveidojumu izgatavošana un uzstādīšana Preiļu parkā virs Borhu staļļa ieejas. Idejas iniciators Preiļu patriots Raimonds Šņepsts.

1308 eur lielu ziedojumu ieguva biedrība "Puķuzirnis", lai nodrošinātu suņu terapijas nodarbības bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Bija domāts palīdzēt 10 bērniem, bet ziedojums ir dubultīgs, tāpēc noteikti ar suņiem tiksies vairāk Preiļu un Līvānu bērniņu.

1048 eur saziedoja 3x3 basketbola laukumam Rudzātos. Ieceres virzītājs Ivo Brūvers un viņa atbalstītāji bija gandarīti, ka par piesaistīto summu izdosies iegādāties pietiekami daudz krēslu spēlētāju un skatītāju komfortam.

Ieceru autori un pasākuma rīkotāji pauž savu gandarījumu un visi kopā mēs sakām jums, ZIEDOTĀJI, atbalstītāji, labvēļi MILZĪGU PALDIES par uzticēšanos, atvērtību, dāsnumu un sirds siltumu, ko sniedzāt ieguldot savu artavu, lai labās ieceres īstenotos.

Ziedojums ir apliecinājums jūsu ticībai un uzticībai ne tikai idejām un to autoriem, bet kopienas spēkam un solidārām saitēm starp cilvēkiem!!!

Divu nedēļu laikā tiks gaidīti pārskaitījumi. Vēl var paspēt atbalstīt kādu ieceri, tai ziedojot caur mājas lapu vlpf.lv/ziedot/ziedot.

Pēc tam ar ieceru autoriem-biedrībām tiks noslēgti līgumi un gada laikā iecere jāīsteno.

Zirgu galvām Borhu stallī ziedojumu vākšana vēl turpinās, jo projekta summa ir 5 000 euro, tāpēc visiem, kas ieinteresēti, lai jau vasarā stalli rotātu trīs zirgi, ir jāsarosās.

Ieskatu pasākumā sniedz Egitas Jonānes bildes.

Viduslatgales pārnovadu fonds pateicas par pasākuma izdošanos Maksimam Trivaškevičam, Andrim Lazdānam, Danielam Jānim Pastaram, Preiļu restorānam.

Lai pasākums izdotos, to finansiāli atbalstīja Aktīvo iedzīvotāju fonda EEZ un Norvēģijas granta programma, Borisa un Ināras Teterevu fonds, Frederick Mulder Foundation.

                                                                      

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums