Aktīvo iedzīvotāju fonds

Stipendijas sporta, mūzikas un mākslas skolu audzēkņiem

Viduslatgales pārnovadu fonds septembrī nu jau tradicionāli piešķir vienreizējas stipendijas Preiļu un Līvānu novada bērniem un jauniešiem, kas parādījuši izcilu sniegumu un uzcītīgu darbu, mācoties mūzikas, mākslas un sporta skolās.

Šogad tiek piešķirtas 52 stipendijas. 25 stipendijas Līvānu un Preiļu bērnu un jauniešu sporta skolu audzēkņiem finansiāli atbalsta VAS “Latvijas Loto”, bet daļa tiek maksāta no Viduslatgales pārnovadu fonda ziedojumu līdzekļiem.

Savukārt 27 mūzikas un mākslas skolu audzēkņu stipendijas veido Labdarības bumbu rallijā piesaistītie ziedotāju līdzekļi. Labdarības akcija “Bumbu rallijs” šogad notika 20. augustā Preiļu novada svētku laikā, tajā tika saziedoti 2818,00 EUR. Paldies ikvienam, kurš piedalījās un ar savu ziedojumu atbalstīja stipendiju fonda veidošanu. Īpašs paldies ir septiņiem uzņēmumiem par 150,00 EUR ziedojumu: SIA “Zelta zeme”, SIA “MVS+”, SIA “Animāls P”, SIA “Himalayan International”, SIA “Rudzāts”, IK “Sinčuks” un Z/A “Drikaines”.

Stipendiju pasniegšana notiks Mecenātu vakara ietvaros 8. septembrī plkst. 16:00 Preiļu Mūzikas un mākslas skolas zālē un 16. septembrī plkst. 16:00 Līvānu Kultūras centra 1. stāva mazajā zālē.

Mecenātu vakarus finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.

Viduslatgales pārnovada fonda darbu stipendiju finansējuma piesaistē nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums