Aktīvo iedzīvotāju fonds

Nodarbība par labdarību Preiļos

27. aprīļa pēcpusdienā Preiļu mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, skolotājas, Viduslatgales pārnovadu fonda komanda un viesi satikās Preiļu Galvenajā bibliotēkā uz izglītojošu nodarbību par labdarību.

Nodarbība bija noslēgums divu gadu sadarbībai ar skolas mākslas nodaļu. Martā notika vairākas darbnīcas, kurās bērni darināja suvenīrus ziedojumu piesaistei. Māla trauciņi, grafikas un gleznas tiks doti pret ziedojumu jauno talantu atbalstam.

Bibliotēkas zālē aprīlī bija apskatāmi skolēnu darbi. Taču nodarbībā skatījāmies Līvānu MMS audzēkņu darināto animācijas filmiņu, kurā bērni centās noskaidrot, vai Līvānu novadā ir labdari. Jautrā, bet izzinošā viktorīnā izrunājām, kas ir labdarība. Inese Šuksta no biedrības "Jaunie spārni" pastāstīja par nometnēm Preiļu novada bērniem un kādi jaunumi gaidāmi šajā vasarā. Noslēgumā ar gardu muti tika notiesāts svētku kliņģeris.

Nodarbība, izstāde un mākslas darbnīcas labdarībai finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina Viduslatgales pārnovadu fonda īstenotajā projektā "Labdarības aplis".

Foto: Iveta Kunakova


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums