Aktīvo iedzīvotāju fonds

Neparasta nodarbība Mākslas nodaļas audzēkņiem Līvānos

21. aprīļa pēcpusdienā J. Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas Izstāžu namā Līvānos notika sirsnīgs pasākums – skolas audzēkņu un pedagogu radīto mākslas darbu labdarībai izstāde un izglītojoša nodarbība. Noslēdzoties mākslas darbnīcām labdarībai, skolas audzēkņu radītie skaistie suvenīri ziedojumu piesaistei tika eksponēti izstādē. Audzēkņi tikās ar projekta “Labdarības aplis”, kura ietvaros notika darbnīcas, īstenotājiem – skolas sadarbības partneri nodibinājumu “Viduslatgales pārnovadu fonds”.

Visi kopā noskatījās Reiņa Jačmenkina un skolēnu radīto animācijas filmiņu “Labdari Līvānu novadā”. Īpašie visi bija Inita Klindžāne no biedrības “INGATO” un Maija Rieksta-Riekstiņa no dabīgās kosmētikas uzņēmuma “Vegan Fox”. Sadarbībā ar Initas vadīto biedrību un gūstot iedvesmu no viņas aprūpē esošajiem kaķiem, bērni ieskatījās brīvprātīgā darba aizkulisēs un radīja tekstila groziņus, mājiņu un rotaļlietas kaķiem, kā arī kartiņas ar aicinājumu būt atbildīgiem mājdzīvnieku iegādē. Savukārt Maija Rieksta-Riekstiņa stāstīja par savām dzīves vērtībām un to, kā un kāpēc viņa iesaistās, lai palīdzētu dzīvniekiem un dabai.

Skaistu muzikālu priekšnesumu uz akordeona dāvāja skolas audzēkne Ieva Stikāne. Kad visi iestiprinājās ar svētku kliņģeri, pietika spēka un enerģijas izgatavot vēl pa kādai kaķu rotaļlietai.

Ar šo tikšanos noslēdzās divu gadu nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” un J. Graubiņa Līvānu MMS mākslas nodaļas sadarbība Norvēģijas un EEZ granta programmas projektā “Labdarības aplis”. Lai gan projektā kopīgu aktivitāšu vairs nav plānots, tomēr sadarbības partneri jau meklē iespējas, lai labos darbus turpinātu.

Audzēkņu un Reiņa Jačmenkina filmiņa šeit: https://www.youtube.com/watch?v=aoPfzgD_bVA...


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums