Aktīvo iedzīvotāju fonds

Mecenātu vakarā pasniedz stipendijas Līvānu novada bērniem un jauniešiem

14. septembrī - pirmajā pa īstam rudenīgajā dienā Līvānu Kultūras centra mazajā zālē pulcējās J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi un Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkne, pedagogi, treneri un vecāki, lai nosvinētu vienreizējas stipendijas piešķiršanu.

16 Līvānu MMS, 12 Līvānu BJSS audzēkņi un viena Špoģu MMS audzēkne ieguva Viduslatgales pārnovadu fonda stipendiju par izcilu mācību sniegumu un ievērojamies sasniegumiem 2022./2023. mācību gadā. Šogad stipendiju komisija vēlējās īpaši izcelt vienu audzēkni - 8 konkursu laureātu Aleksandru Kručiņinu, kurš ieguva paaugstinātu stipendiju.

Stipendijām līdzekļus Fonds piesaista gan caur labdarības akcijām, gan uzrunājot ziedotājus. Sporta skolas audzēkņus atbalsta VAS Latvijas Loto, savukārt mūzikas un mākslas skolu stipendijām naudu ziedo novadu uzņēmēji un simtiem iedzīvotāju, piedaloties labdarības akcijā "Bumbu rallijs". Līvānu novada talantīgo jauniešu stipendijām ievērojama daļa ziedojuma bija savākta Vasarsvētku Labdarības koncertā 31. maijā. Paldies ikvienam iedzīvotājam, kas ziedoja!

Stipendiju pasniegšanas pasākumā - Mecenātu vakarā, īpaši tiek uzsvērta ziedotāju loma. Par ziedotāju devumu un sadarbību starp Fondu un pašvaldības iestādēm uzsvēra it visi runātāji: J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas direktors Gunārs Luriņš, Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Indra Iesalniece, ziedotāja SIA "Rudzāts" pārstāvis Mārtiņš Kaugars, Līvānu novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece Ginta Kraukle un Līvānu novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Ilze Vanaga, kā arī Viduslatgales pārnovadu fonda valdes locekle Evija Gurgāne.

Jaudīgu muzikālu priekšnesumu bija sagatavojuši viesi no Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolas - džeza nodaļas ansamblis. Vakara noslēgumā stipendiāti, vecāki, pedagogi un viesi cienājās ar kūkām un limonādi.

Īpašs paldies ziedotājiem VAS Latvijas Loto, SIA MVS+, SIA Zelta Zeme, SIA Animāls P, SIA Himalayan International, SIA Rudzāts, SIA Vicars, IK Sinčuks, Renārs Valdonis.

Sirsnīgi pateicamies mērķtiecīgajiem un neatlaidīgajiem mūzikas, mākslas un sporta skolu pedagogiem un treneriem, kas prot atraisīt skolēnu talantus un motivēt uzvarām un sasniegumiem, kā arī pacietīgajiem un mīlošajiem vecākiem, kuri iegulda līdzekļus, enerģiju un laiku savos bērnos ceļā uz izglītības ieguvi.

Mecenātu vakara organizēšanu finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina caur Aktīvo iedzīvotāju fondu VLPF īstenotajā projektā "Labdarības aplis".

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Piepildīt sapni 2024

Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums