Aktīvo iedzīvotāju fonds

Mākslas darbnīcas labdarībai Preiļos

Preiļu mūzikas un mākslas skolas pedagogi un audzēkņi pēc Viduslatgales pārnovadu fonda iniciatīvas jau otro reizi īstenoja audzēkņu mākslas darbnīcas labdarībai.

Martā 40 audzēkņi no 7 līdz 15 gadiem un četri skolas skolotāji – Marianna Abricka, Kazimirs Anspaks, Silvija Berezovska, Raivo Andersons strādāja vairākās darbnīcās, lai izveidotu suvenīrus ziedojumu piesaistei.

Tika radīti 36 darbi – keramikas trauciņi, grafika un gleznojumi dažādās tehnikās.

Mākslas darbnīcu mērķis ir veicināt bērnu izpratni par labdarību, sniedzot labdarības darba pieredzi caur radošo darbību.

Mākslas darbnīcās radītie darbi aprīlī būs apskatāmi Preiļu Galvenajā bibliotēkā Bērnu literatūras nodaļā. Pēc izstādes tie tiks nodoti labdarībai – ziedojumu piesaistei talantīgo mūzikas un mākslas skolas audzēkņu atbalstam - stipendijām. Katru gadu Viduslatgales pārnovadu fonds ar ziedotāju līdzekļiem piešķir vienreizēju stipendiju skolas centīgākajiem audzēkņiem.

Darbus pret ziedojumu varēs iegādāties gan “Viduslatgales pārnovadu fonda” labdarības pasākumos.

Mākslas darbnīcas un izstāde tiek finansēta EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros. Izstāde tapusi nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” īstenotā projekta “Labdarības aplis” ietvaros sadarbībā ar Preiļu mūzikas un mākslas skolu.


                 


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināts Mazo grantu projektu konkurss “Iedzīvotāji veido savu vidi - 2024”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību un Līvānu novada pašvaldību izsludina projektu konkursu "Iedzīvotāji veido sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums