Aktīvo iedzīvotāju fonds

Mākslas darbnīcas labdarībai Līvānos

J. Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas pedagogi un audzēkņi pēc Viduslatgales pārnovadu fonda iniciatīvas jau otro reizi īstenoja audzēkņu mākslas darbnīcas labdarībai.

Martā 38 audzēkņi no 8 līdz 15 gadiem un piecas skolotājas - Inese Butlere, Solvita Cīrule, Liena Kancāne, Sandra Vigule, Olga Ļvova strādāja vairākās darbnīcās, lai izveidotu suvenīrus ziedojumu piesaistei – karogu virtenes, dāvanu kārbiņas, apdrukātus auduma maisiņus, auduma groziņus kaķiem, pastkartes un grafikas – ap 100 dažādos materiālos un tehnikās radītus darbus.

Savukārt Reiņa Jačmenkina vadībā desmit skolas audzēkņi veidoja filmiņu, lai atbildētu uz jautājumu "vai ir labdari Līvānu novadā?".

Projekta laikā audzēkņi apmeklēja biedrības “INGATO” kaķu patversmi Līvānos, lai zīmētu kaķus un labāk izprastu labdarības un brīvprātīgo darbu. Kaķu atveidi ir redzami gan uz auduma maisiņiem, gan kartītēs, kurām ir sociāls mērķis – rosināt cilvēkus būt atbildīgiem, iegādājot mājdzīvnieku.

Mākslas darbnīcās radītie darbi aprīlī apskatāmi izstādē J. Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas izstāžu zālē Līvānos Rīgas ielā 12. Savukārt 21. aprīlī darbnīcās iesaistītie skolēni tiksies ar projekta īstenotājiem un dažiem viesiem - tad arī notiks filmiņas pirmizrāde.

Darbi pēc izstādes tiks nodoti labdarībai – ziedojumu piesaistei talantīgo mūzikas un mākslas skolas audzēkņu atbalstam - stipendijām. Katru gadu Viduslatgales pārnovadu fonds ar ziedotāju līdzekļiem piešķir vienreizēju stipendiju skolas centīgākajiem audzēkņiem.

Darbus pret ziedojumu varēs iegādāties  “Viduslatgales pārnovadu fonda” labdarības pasākumos.

Mākslas darbnīcas un izstāde tiek finansēta EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros. Izstāde tapusi nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” īstenotā projekta “Labdarības aplis” ietvaros sadarbībā ar J. Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolu.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izsludināta pieteikšanās stipendijai studijām augstskolās Līvānu novada jauniešiem

Stipendijas devēji (uzņēmēji), Līvānu novada dome un nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina Līvānu novada jauniešus pieteikties stipendijas s

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums