Aktīvo iedzīvotāju fonds

Labdarības darbs biedrībās norit visu gadu

Biedrība "Baltā māja", ģimeņu atbalsta centrs "Puķuzirnis", sabiedriskais centrs "Aizkalne" ir tikai dažas no biedrībām, kurās visa gada garumā un jau vairākus gadus pēc kārtas notiek labdarības darbs. Biedrības vadītājas un aktīvisti negaida kādu noteiktu labdarībai piemērotu laiku vai iemeslu. "Baltās mājas" brīvprātīgie darbinieki ada Līvānu novada jaundzimušajiem zābaciņus, šuj dažādas noderīgas lietas, veido skaistus interjera priekšmetus, iestudē un apkaimes ļaudis iepriecina ar savām unikālajām teātra izrādēm. 

"Puķuzirnis" ir uzņēmies sociāli atbildīgu darbu - vākt pārtikas ziedojumus un dalīt pārtikas pakas maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, Aizkalnes sabiedriskajā centrā vismaz vienu reizi gadā tiek īstenots kāds apjomīgāks projekts - šogad ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu vietējās kopienas ģimenes ir iesaistītas pārtikas audzēšanā savam saimes galdam.

Ņemot vērā šo organizāciju lielo pieredzi sabiedrībai nozīmīgu darbu veikšanā, esam tās iesaistījuši Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītajā projektā "Labdarības aplis", kurā biedrības ir atbildīgas par lauku labumu brīvbodes īstenošanu trīs gadu garumā.

Video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=S8JODQ-WSW0


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv