Aktīvo iedzīvotāju fonds

Konkurss par labajiem darbiem pasaulē-mākslas skolu audzēkņu acīm

Pirms Ziemassvētkiem noslēdzās nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” rīkotais konkurss Preiļu un Līvānu MMS vizuāli plastiskās mākslas programmu audzēkņiem "Kādu labu darbu es izdarītu pasaulei?". Konkursā saņēmām 23 darbiņus. Jāsaka, ka skolēni visvairāk apsvēruši un zīmējumos izteikuši izaicinājumus, kas skar vidi, ūdeni, dzīvniekus un šobrīd tik aktuālo cīņu ar globālo vīrusu.

Konkurss bija izglītojoša aktivitāte ar mērķi aicināt jaunos cilvēkus aizdomāties par pasauli un tās izaicinājumiem, kā arī mūsu katra atbildību un iesaistes iespējas, lai kaut nedaudz dzīvi pasaulē padarītu labāku. Konkursu atbalstīja J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas un Preiļu Mūzikas un mākslas skolas skolotāji. Konkurss bija daļa no projekta "Labdarības aplis", ko finansē grantu programma "Aktīvo iedzīvotāju fonds" ar Norvēģijas un EEZ atbalstu.

Konkursā tika piešķirtas piecas godalgas. Tās saņēma Katrīna Vaivode (13 gadi), Poļina Ustinova (12 gadi) un Arta Plivda (11 gadi) no Līvānu skolas, Daniils Grigorjevs (14 gadi) un Ksenija Luriņa (14 gadi) no Preiļu skolas.

Konkursa darbu virtuālo izstādi var aplūkot @Viduslatgales pārnovadu fonds Facebook laikjoslā, J. Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas FB laikjoslā un www.vlpf.lv

Paldies skolotājiem par iesaisti un, protams, visiem audzēkņiem, kas iesniedza darbus, centās un veltīja savu ārpus mācību laiku konkursa darbu sagatavošanai!!!

Sagatavoja Evija Gurgāne, projekta vadītāja

  

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Preiļos ir uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem

8.septembrī tika uzsāktas kanisterapijas nodarbības bērniem. Uz pirmo iepazīšanās nodarbību ieradās 10 bērni kopā ar sav

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums